Konik na płótnie dla Ady :]
Użyłam:
Płótno
Barwniki
Lakier do paznokci
O mnie
- Fantasia
- Hello,mam na imię Kinia,a lat mam 17.Kocham konie i wszystko co z nimi związane.Jestem posiadaczką pięknego araba czystej krwi o imieniu Maków. Moją równie silną pasją jest scrapbooking,uwielbiam tworzyć kartki i różne projekty, no ogólnie wszystko co z tym kochanym scrapowaniem^^
Archiwum bloga
poniedziałek, 12 grudnia 2011
piątek, 2 grudnia 2011
Kruche jak zapałka
Hello, okienko z zapałek,barwników i lakieru do paznokci:)
Użyłam:
Jakiś kawałek tekturki
Zapałki
Barwniki
Lakier do paznokci biały
Użyłam:
Jakiś kawałek tekturki
Zapałki
Barwniki
Lakier do paznokci biały
poniedziałek, 28 listopada 2011
Soo Sweet
Zapisuję się z nadzieją na wygraną,ale widzę,że w porównaniu z Wami mam małe szanse ;)
Do stworzenia tegoż dzieła użyłam:
Zwykłej beżowej kartki z plastyka pod bazę
Czarnej kartki również z plastyka do ramki
Do tła wykorzystałam papier dwustronny Annalee - Ashton
Tag wycięty z papieru dwustronnego North Country - Forest Notes
Do sklejenia wszystkiego w całość-klej w długopisie Quick Gluepen
Na wykończenie kryształki złote 83 szt firmy Craft-Us
Oraz kryształki i kosteczki 3D z zestawu Little Leaves ale nie mogę ich znaleźć :)
Kwiatki papierowe i różowa wstążka firmy Heyda kupione w Empiku
Guzik,dziurkacz ,,motylek" i niebieski sznurek z pasmanterii.
Do stworzenia tegoż dzieła użyłam:
Zwykłej beżowej kartki z plastyka pod bazę
Czarnej kartki również z plastyka do ramki
Do tła wykorzystałam papier dwustronny Annalee - Ashton
Tag wycięty z papieru dwustronnego North Country - Forest Notes
Do sklejenia wszystkiego w całość-klej w długopisie Quick Gluepen
Na wykończenie kryształki złote 83 szt firmy Craft-Us
Oraz kryształki i kosteczki 3D z zestawu Little Leaves ale nie mogę ich znaleźć :)
Kwiatki papierowe i różowa wstążka firmy Heyda kupione w Empiku
Guzik,dziurkacz ,,motylek" i niebieski sznurek z pasmanterii.
środa, 23 listopada 2011
Candy Fimo
A tutaj słodkie kolczyki z modeliny:)
Użyłam:
Modelina STAEDTLER Fimo Soft biała i różowa
Suche pastele koh-i-noor
Bigle kupione przez internet w sklepie Pasart
Cierpliwość :)
Vintage Fimo
Uroczy i stylowy komplecik!
Użyłam:
Modelina STAEDTLER Fimo Soft biała
Suche pastele koh-i-noor
Bigle kupione przez internet w sklepie Pasart
Baza pierścionka również z Pasartu
Cierpliwość :)
wtorek, 22 listopada 2011
Naszyjnik
Cześć! Oto naszyjnik-sówka.
Użyłam do pracy:
Modelina STAEDTLER Fimo Soft biała i różowa
Rzemyk plastikowy z pasmanterii koralowy
Bigle ze sklepu Zygzak
Użyłam do pracy:
Modelina STAEDTLER Fimo Soft biała i różowa
Rzemyk plastikowy z pasmanterii koralowy
Bigle ze sklepu Zygzak
niedziela, 20 listopada 2011
Witam!
Hello,postanowiłam założyć bloga poświęconego moim pasjom; konisiom i scrapowaniu.
Będę wstawiać nowe posty kiedy tylko znajdę chwilkę czasu.
Pozdrawiam-Kinia.
Subskrybuj:
Posty (Atom)














