O mnie

Moje zdjęcie
Hello,mam na imię Kinia,a lat mam 17.Kocham konie i wszystko co z nimi związane.Jestem posiadaczką pięknego araba czystej krwi o imieniu Maków. Moją równie silną pasją jest scrapbooking,uwielbiam tworzyć kartki i różne projekty, no ogólnie wszystko co z tym kochanym scrapowaniem^^

środa, 23 listopada 2011

Vintage Fimo

Uroczy i stylowy komplecik!
Użyłam:
Modelina STAEDTLER Fimo Soft biała 
Suche pastele koh-i-noor
Bigle kupione przez internet w sklepie Pasart
Baza pierścionka również z Pasartu
Cierpliwość :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz