O mnie
- Fantasia
- Hello,mam na imię Kinia,a lat mam 17.Kocham konie i wszystko co z nimi związane.Jestem posiadaczką pięknego araba czystej krwi o imieniu Maków. Moją równie silną pasją jest scrapbooking,uwielbiam tworzyć kartki i różne projekty, no ogólnie wszystko co z tym kochanym scrapowaniem^^
Archiwum bloga
sobota, 12 stycznia 2013
sobota, 5 stycznia 2013
Subskrybuj:
Posty (Atom)






