O mnie

Moje zdjęcie
Hello,mam na imię Kinia,a lat mam 17.Kocham konie i wszystko co z nimi związane.Jestem posiadaczką pięknego araba czystej krwi o imieniu Maków. Moją równie silną pasją jest scrapbooking,uwielbiam tworzyć kartki i różne projekty, no ogólnie wszystko co z tym kochanym scrapowaniem^^

sobota, 5 stycznia 2013

Kolejne szkice

Bry,kilka szkiców C:


Wracam do żywych z aparatem lepszej jakość! Więc,oto bransoletka z Andy'm <3.Kokardki ręcznie wiązane,każdy koralik ręcznie przypinany,a Pyszczek Andy'ego drukowany i przycinany;jednym słowem 100% handmade! Pozdrawiam ;*



Siww :*

Jakiś tam skoczek z Siwcem oraz me umiejętności animatorskie xD