O mnie

Moje zdjęcie
Hello,mam na imię Kinia,a lat mam 17.Kocham konie i wszystko co z nimi związane.Jestem posiadaczką pięknego araba czystej krwi o imieniu Maków. Moją równie silną pasją jest scrapbooking,uwielbiam tworzyć kartki i różne projekty, no ogólnie wszystko co z tym kochanym scrapowaniem^^

poniedziałek, 12 grudnia 2011

Kuń^^

Konik na płótnie dla Ady :]
Użyłam:
Płótno
Barwniki
Lakier do paznokci

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz