O mnie

Moje zdjęcie
Hello,mam na imię Kinia,a lat mam 17.Kocham konie i wszystko co z nimi związane.Jestem posiadaczką pięknego araba czystej krwi o imieniu Maków. Moją równie silną pasją jest scrapbooking,uwielbiam tworzyć kartki i różne projekty, no ogólnie wszystko co z tym kochanym scrapowaniem^^

niedziela, 20 listopada 2011

Witam!

Hello,postanowiłam założyć bloga poświęconego moim pasjom; konisiom i scrapowaniu.
Będę wstawiać nowe posty kiedy tylko znajdę chwilkę czasu.
Pozdrawiam-Kinia.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz