O mnie

Moje zdjęcie
Hello,mam na imię Kinia,a lat mam 17.Kocham konie i wszystko co z nimi związane.Jestem posiadaczką pięknego araba czystej krwi o imieniu Maków. Moją równie silną pasją jest scrapbooking,uwielbiam tworzyć kartki i różne projekty, no ogólnie wszystko co z tym kochanym scrapowaniem^^

wtorek, 22 listopada 2011

Naszyjnik

Cześć! Oto naszyjnik-sówka.
Użyłam do pracy:
Modelina STAEDTLER Fimo Soft biała i różowa
Rzemyk  plastikowy z pasmanterii koralowy
Bigle ze sklepu Zygzak


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz