Cześć! Oto naszyjnik-sówka.
Użyłam do pracy:
Modelina STAEDTLER Fimo Soft biała i różowa
Rzemyk plastikowy z pasmanterii koralowy
Bigle ze sklepu Zygzak
O mnie
- Fantasia
- Hello,mam na imię Kinia,a lat mam 17.Kocham konie i wszystko co z nimi związane.Jestem posiadaczką pięknego araba czystej krwi o imieniu Maków. Moją równie silną pasją jest scrapbooking,uwielbiam tworzyć kartki i różne projekty, no ogólnie wszystko co z tym kochanym scrapowaniem^^
Archiwum bloga
wtorek, 22 listopada 2011
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz