O mnie

Moje zdjęcie
Hello,mam na imię Kinia,a lat mam 17.Kocham konie i wszystko co z nimi związane.Jestem posiadaczką pięknego araba czystej krwi o imieniu Maków. Moją równie silną pasją jest scrapbooking,uwielbiam tworzyć kartki i różne projekty, no ogólnie wszystko co z tym kochanym scrapowaniem^^

poniedziałek, 28 listopada 2011

Soo Sweet

Zapisuję się z nadzieją na wygraną,ale widzę,że w porównaniu z Wami mam małe szanse ;)
Do stworzenia tegoż dzieła użyłam:
Zwykłej beżowej kartki z plastyka pod bazę
Czarnej kartki również z plastyka do ramki
Do tła wykorzystałam papier dwustronny Annalee - Ashton
Tag wycięty z papieru dwustronnego North Country - Forest Notes 
Do sklejenia wszystkiego w całość-klej w długopisie Quick Gluepen 
Na wykończenie kryształki złote 83 szt firmy Craft-Us
Oraz kryształki  i kosteczki 3D z zestawu Little Leaves ale nie mogę ich znaleźć :)
Kwiatki papierowe i różowa wstążka firmy Heyda kupione w Empiku
Guzik,dziurkacz ,,motylek" i niebieski sznurek z pasmanterii.





środa, 23 listopada 2011

Candy Fimo

A tutaj słodkie kolczyki z modeliny:)
Użyłam:
Modelina STAEDTLER Fimo Soft biała i różowa
Suche pastele koh-i-noor
Bigle kupione przez internet w sklepie Pasart
Cierpliwość :)

Vintage Fimo

Uroczy i stylowy komplecik!
Użyłam:
Modelina STAEDTLER Fimo Soft biała 
Suche pastele koh-i-noor
Bigle kupione przez internet w sklepie Pasart
Baza pierścionka również z Pasartu
Cierpliwość :)


wtorek, 22 listopada 2011

Naszyjnik

Cześć! Oto naszyjnik-sówka.
Użyłam do pracy:
Modelina STAEDTLER Fimo Soft biała i różowa
Rzemyk  plastikowy z pasmanterii koralowy
Bigle ze sklepu Zygzak


niedziela, 20 listopada 2011

Witam!

Hello,postanowiłam założyć bloga poświęconego moim pasjom; konisiom i scrapowaniu.
Będę wstawiać nowe posty kiedy tylko znajdę chwilkę czasu.
Pozdrawiam-Kinia.