O mnie

Moje zdjęcie
Hello,mam na imię Kinia,a lat mam 17.Kocham konie i wszystko co z nimi związane.Jestem posiadaczką pięknego araba czystej krwi o imieniu Maków. Moją równie silną pasją jest scrapbooking,uwielbiam tworzyć kartki i różne projekty, no ogólnie wszystko co z tym kochanym scrapowaniem^^

poniedziałek, 28 listopada 2011

Soo Sweet

Zapisuję się z nadzieją na wygraną,ale widzę,że w porównaniu z Wami mam małe szanse ;)
Do stworzenia tegoż dzieła użyłam:
Zwykłej beżowej kartki z plastyka pod bazę
Czarnej kartki również z plastyka do ramki
Do tła wykorzystałam papier dwustronny Annalee - Ashton
Tag wycięty z papieru dwustronnego North Country - Forest Notes 
Do sklejenia wszystkiego w całość-klej w długopisie Quick Gluepen 
Na wykończenie kryształki złote 83 szt firmy Craft-Us
Oraz kryształki  i kosteczki 3D z zestawu Little Leaves ale nie mogę ich znaleźć :)
Kwiatki papierowe i różowa wstążka firmy Heyda kupione w Empiku
Guzik,dziurkacz ,,motylek" i niebieski sznurek z pasmanterii.





1 komentarz:

  1. I zwykły wafelek ma piękną szatkę !
    dziękuję za udział w wyzwaniu Scrap Pasji :)

    OdpowiedzUsuń