O mnie

Moje zdjęcie
Hello,mam na imię Kinia,a lat mam 17.Kocham konie i wszystko co z nimi związane.Jestem posiadaczką pięknego araba czystej krwi o imieniu Maków. Moją równie silną pasją jest scrapbooking,uwielbiam tworzyć kartki i różne projekty, no ogólnie wszystko co z tym kochanym scrapowaniem^^

piątek, 2 grudnia 2011

Kruche jak zapałka

Hello, okienko z zapałek,barwników i lakieru do paznokci:)
Użyłam:
Jakiś kawałek tekturki
Zapałki
Barwniki


Lakier do paznokci biały

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz