Hello, okienko z zapałek,barwników i lakieru do paznokci:)
Użyłam:
Jakiś kawałek tekturki
Zapałki
Barwniki
Lakier do paznokci biały
O mnie
- Fantasia
- Hello,mam na imię Kinia,a lat mam 17.Kocham konie i wszystko co z nimi związane.Jestem posiadaczką pięknego araba czystej krwi o imieniu Maków. Moją równie silną pasją jest scrapbooking,uwielbiam tworzyć kartki i różne projekty, no ogólnie wszystko co z tym kochanym scrapowaniem^^
Archiwum bloga
piątek, 2 grudnia 2011
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz