Nie będę się rozpisywać,łapcie ciasteczka i torty :)
O mnie
- Fantasia
- Hello,mam na imię Kinia,a lat mam 17.Kocham konie i wszystko co z nimi związane.Jestem posiadaczką pięknego araba czystej krwi o imieniu Maków. Moją równie silną pasją jest scrapbooking,uwielbiam tworzyć kartki i różne projekty, no ogólnie wszystko co z tym kochanym scrapowaniem^^
Archiwum bloga
niedziela, 15 kwietnia 2012
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz