O mnie

Moje zdjęcie
Hello,mam na imię Kinia,a lat mam 17.Kocham konie i wszystko co z nimi związane.Jestem posiadaczką pięknego araba czystej krwi o imieniu Maków. Moją równie silną pasją jest scrapbooking,uwielbiam tworzyć kartki i różne projekty, no ogólnie wszystko co z tym kochanym scrapowaniem^^

niedziela, 15 kwietnia 2012

Sweet^^

Nie będę się rozpisywać,łapcie ciasteczka i torty :)









Brak komentarzy:

Prześlij komentarz