Hello,jestem i powróciłam do żywych^^ Nie było mnie poprzez brak urządzenia do robienia zdjęć ;/ Te teraz są beznadziejne,ale wkrótce będą lepszej jakości^^A co do kucyków,z modeliny powstała Twilight Sparkle. Na zdjęciach moja figurka i oryginalna,wiem nie jest piękna,ale jest ok^^
Użyłam:
Modelina Fimo biała
Pastele suche
O mnie
- Fantasia
- Hello,mam na imię Kinia,a lat mam 17.Kocham konie i wszystko co z nimi związane.Jestem posiadaczką pięknego araba czystej krwi o imieniu Maków. Moją równie silną pasją jest scrapbooking,uwielbiam tworzyć kartki i różne projekty, no ogólnie wszystko co z tym kochanym scrapowaniem^^
Archiwum bloga
środa, 7 marca 2012
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz