O mnie

Moje zdjęcie
Hello,mam na imię Kinia,a lat mam 17.Kocham konie i wszystko co z nimi związane.Jestem posiadaczką pięknego araba czystej krwi o imieniu Maków. Moją równie silną pasją jest scrapbooking,uwielbiam tworzyć kartki i różne projekty, no ogólnie wszystko co z tym kochanym scrapowaniem^^

niedziela, 15 kwietnia 2012

Me Little Pony!

Zmodyfikowana Twilight,dodatkowo Fluttershy i jakieś coś bez imienia :>





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz