O mnie

Moje zdjęcie
Hello,mam na imię Kinia,a lat mam 17.Kocham konie i wszystko co z nimi związane.Jestem posiadaczką pięknego araba czystej krwi o imieniu Maków. Moją równie silną pasją jest scrapbooking,uwielbiam tworzyć kartki i różne projekty, no ogólnie wszystko co z tym kochanym scrapowaniem^^

sobota, 5 stycznia 2013

Wracam do żywych z aparatem lepszej jakość! Więc,oto bransoletka z Andy'm <3.Kokardki ręcznie wiązane,każdy koralik ręcznie przypinany,a Pyszczek Andy'ego drukowany i przycinany;jednym słowem 100% handmade! Pozdrawiam ;*



3 komentarze:

  1. No pięknie nie dość że jesteś piękna umiesz rysować jak artystka bo nią jesteś robisz zarąbiste zdięcia i filmiki a najważniejsze umiesz jeździć konno jak nikt no mam ochotę coś rozwalić...
    Pozdrowionka od Pyśki <3

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj,Katerino :* dziękuję i do zobaczenia <3

    OdpowiedzUsuń