Wracam do żywych z aparatem lepszej jakość! Więc,oto bransoletka z Andy'm <3.Kokardki ręcznie wiązane,każdy koralik ręcznie przypinany,a Pyszczek Andy'ego drukowany i przycinany;jednym słowem 100% handmade! Pozdrawiam ;*
O mnie
- Fantasia
- Hello,mam na imię Kinia,a lat mam 17.Kocham konie i wszystko co z nimi związane.Jestem posiadaczką pięknego araba czystej krwi o imieniu Maków. Moją równie silną pasją jest scrapbooking,uwielbiam tworzyć kartki i różne projekty, no ogólnie wszystko co z tym kochanym scrapowaniem^^
Archiwum bloga
sobota, 5 stycznia 2013
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)



No pięknie nie dość że jesteś piękna umiesz rysować jak artystka bo nią jesteś robisz zarąbiste zdięcia i filmiki a najważniejsze umiesz jeździć konno jak nikt no mam ochotę coś rozwalić...
OdpowiedzUsuńPozdrowionka od Pyśki <3
Oj,Katerino :* dziękuję i do zobaczenia <3
OdpowiedzUsuńPrześliczna bransoletka <3
OdpowiedzUsuń