O mnie

Moje zdjęcie
Hello,mam na imię Kinia,a lat mam 17.Kocham konie i wszystko co z nimi związane.Jestem posiadaczką pięknego araba czystej krwi o imieniu Maków. Moją równie silną pasją jest scrapbooking,uwielbiam tworzyć kartki i różne projekty, no ogólnie wszystko co z tym kochanym scrapowaniem^^

sobota, 5 stycznia 2013

Kolejne szkice

Bry,kilka szkiców C:


2 komentarze: