Bry,kilka szkiców C:
O mnie
- Fantasia
- Hello,mam na imię Kinia,a lat mam 17.Kocham konie i wszystko co z nimi związane.Jestem posiadaczką pięknego araba czystej krwi o imieniu Maków. Moją równie silną pasją jest scrapbooking,uwielbiam tworzyć kartki i różne projekty, no ogólnie wszystko co z tym kochanym scrapowaniem^^
Archiwum bloga
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)


Kur.. jak ty to robisz???
OdpowiedzUsuńNie umiem rysować C:
OdpowiedzUsuń